o nas

lek. dent. Adam Bęben – w trakcie specjalizacji z protetyki stomatologicznej

Nazywam się Adam Bęben. Jestem właścicielem gabinetów BaltiCare. Ukończyłem Wydział Lekarski na kierunku lekarsko-dentystycznym Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Stomatologia nie jest moim zawodem – jest moją pasją, a uśmiech pacjenta największą nagrodą.
W pracy najważniejsza jest dla mnie relacja z pacjentem. Uwielbiam leczyć dentofobię, która jest nagminną przypadłością wielu osób potrzebujących specjalistycznej pomocy w moim gabinecie.
Dar nawiązywania kontaktu z każdym człowiekiem wykorzystuję także w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie od 2019 roku jestem asystentem badawczo-dydaktycznym w Katedrze i Zakładzie Protetyki Stomatologicznej. Praca ze studentami, a także pacjentami wymagającymi pełnej rehabilitacji układu stomatognatycznego, daje mi mnóstwo satysfakcji i radości. W 2022r. rozpocząłem specjalizację z protetyki stomatologicznej w Uniwersyteckim Centrum Stomatologicznym Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
Moją zaletą jest empatia, którą wykształciłem podczas swoich pierwszych studiów – ratownictwie medycznym w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Chęć niesienia pomocy wszystkim ludziom, zwłaszcza tym najbardziej potrzebującym, było zawsze moim marzeniem. W 2021r. ukończyłem studia podyplomowe zarządzanie podmiotami leczniczymi  w Uniwersytecie Gdańskim. Ukończone studia nie świadczą o zakończeniu edukacji. Wciąż poszerzam swoje horyzonty, głównie z dziedzin takich jak: protetyka i fizjoterapia stomatologiczna, endodoncja, medycyna estetyczna…
Zapraszam wszystkich na pierwszą wizytę (konsultację z badaniem stomatologicznym), podczas której będziemy mogli lepiej się poznać!

lek. dent. Aleksandra Blicharz

Ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim na kierunku lekarsko-dentystycznym Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w 2016 roku. Zajmuję się głównie stomatologią zachowawczą i leczeniem endodontycznym (z użyciem lup stomatologicznych oraz mikroskopu), stomatologią dziecięcą, rekonstrukcjami protetycznymi po leczeniu endodontycznym i podstawowymi zabiegami z zakresu chirurgii stomatologicznej. Swoją wiedzę staram się stale poszerzać biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych.
Cechuję się dużą cierpliwością i empatią dla swoich pacjentów, zwłaszcza tych najmłodszych. Doskonale zdaję sobie sprawę ze stresu, który im towarzyszy w gabinecie stomatologicznym, dlatego zawsze kładę nacisk na spokojną atmosferę podczas zabiegów oraz ich sprawny i bezbolesny przebieg. Szczery uśmiech pacjenta na koniec leczenia jest dla mnie największą motywacją do dalszej pracy.
W wolnym czasie lubię poświęcać się zajęciom, które wymagają precyzji i spokoju, jak gra na fortepianie, malowanie i rysunek. Oddechem od dnia codziennego są dla mnie podróże, zwłaszcza pod namiot.
Do zobaczenia w gabinecie!

 

lek. dent. Jan Kowalczyk

Ukończyłem Wydział Lekarski na kierunku lekarsko-dentystycznym Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w 2018 roku. Od zawsze stawiałem na umiejętności praktyczne oraz kontakt z drugim człowiekiem. Obecnie owocuje to szybką i przyjemną współpracą z moimi pacjentami. Brak stresu to priorytet w moim gabinecie. Leczenie dobieram indywidualnie do pacjenta i razem z nim planuje kolejne kroki, staram się objaśniać i tłumaczyć fachowe procedury tak, aby nawet laik rozumiał jak przebiegła wizyta. Duży nacisk kładę na bezbolesność moich zabiegów.
Podczas wakacji lubię zwiedzać odległe miejsca mapy, na własną rękę, z plecakiem. Jedną z moich wypraw urozmaicił staż stomatologiczny odbyty w szpitalu w Taipei na Tajwanie. Przed pracą „kulam się” na macie brazylijskiego jiu-jitsu, a po pracy staram się smacznie (nie brać za pewnik) gotować.
Wierzę, że moje pozytywne nastawienie do życia potrafi rozpędzić niejedną deszczową chmurę oraz wywołać uśmiech na twarzy każdego pacjenta.
Do zobaczenia w gabinecie!

Mikołaj Hysz

Mikołaj jest młodym, ambitnym mężczyzną, który nie lubi strefy komfortu. Non stop poszerza swoje horyzonty. Jest asystentem stomatologicznym.

Studiuje pielęgniarstwo na Wydziale Nauk o Zdrowiu w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. W naszym gabinecie zajmuje się czynnym asystowaniem w zabiegach stomatologicznych, dba o aseptykę wykonywanych procedur. To dzięki niemu atmosfera w klinice jest przyjazna i rodzinna nawet dla najbardziej zestresowanych Pacjentów.

Chcesz Go poznać i przekonać się osobiście? Zapraszamy

BaltiCare

ul. Stajenna 5
80-842 Gdańsk